Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Uwagi 

Uwagi

Tu wpisuj swe uwagi, opisuj zauważone błędy i poruszaj wszelkie dyskusyjne sprawy.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   

Wczoraj dodałem ogłoszenie i do dzisiejszego dnia jego nie widzę. Myślę że ten portal ktoś założył dla zabawy. W związku z tym wyrejestruję i wycofam ogłoszenie Powodzenia w dalszej zabawie i szukaniu naiwnych. T. S.

Początek

pasowało by go jakoś rozkręcić...moze jakieś banery do wstawienia na inne strony powinny być dostępne gdzieś?

Początek

Nie widzę nigdzie opcji jak wystawić ocenę kontrahentowi.

Początek

Witam

Moim zdaniem obsługa tego typu aukcji jest niejednoznaczna. Otórz aukcje z tą opcją powinny być wyposarzone w osobny przycisk pozwalający na zalicytowanie wymaganej kwoty jak i niejako osobny udział w licytacji. Aby daleko nie szukać można zerknąć na najwiekszy portal aukcyjny i tam na aukcjach typu "Kup Teraz" widać doskonale mechanizm działania. Dotychczasowe rozwiązanie nie zapewnia moim zdaniem należytej unkcjonalności.
Pozdrawiam
Andrzej

Początek

Uczestnicząc w aukcjach Rybiega Oka przez wiele miesięcy budowałem opinię o sobie i pozostałych uczestnikach.
Brakuje mi teraz tych komentarzy. Kilka razy zawiodłem się na uczciwości pseudowędkarzy...
Chciałem też aktywnie uczestniczyć w budowie nowej platformy Bazaru ale moje wiadomości są prawdopodobnie traktowane jako spam i nie dochodzą np do Pana Darka Żbikowskiego, do którego niejednokrotnie pisałem.
Z uszanowaniem - Andrzej Radzio

Początek

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: