Rybie Oko/Bazar/Prywatność 

Prywatność

Firma Krokus sp. z o.o. chroni Państwa prywatność i powierzone dane osobowe.

Uważając politykę prywatności za bardzo ważną w naszej firmie, sprawiliśmy aby odnośnik do tej strony dostępny był z każdego miejsca naszej witryny.

Wszelkie dane jakie gromadzimy podczas Państwa obecności na naszych witrynach wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych, tak aby lepiej poznać i dostosować się do Państwa preferencji. Jedynym wyjątkiem jest moment wypełnienia formularzy rejestracyjnych. Przesłane poprzez nie dane wykorzystujemy wyłacznie dla niezbędnych celów i nie są nigdy powierzane ani udostępniane osobom trzecim.

Na naszych stronach znajdują się, lub mogą się znaleźć w przyszłości, odnośniki do innych witryn. Mają one za zadanie tylko i wyłącznie pomóc w nawigacji. Firma Krokus Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych witryn, politykę prywatności stosowaną na tych stronach ani za zawarte na nich oprogramowanie oraz skutki jego użycia.

Firma Krokus Sp. z o.o. respektując prawo polskie i międzynarodowe nie dopuszcza do publikacji na swoich stronach, ani stronach swoich Klientów treści które mogą złamać te prawa np.: propagujące nienawiść rasową, pornografię itp. Wszelkie takie materiały są lub będą natychmiast usuwane z naszych serwerów.

Jeżeli mają Panstwo jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności prosze kliknąć na ikonkę listu, na dole strony, i zadać nam je bezpośrednio. Odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: