Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Cennik 

Cennik usług Bazaru

Tabela prowizji:

Rodzaj Aukcji

Prowizja

Uwagi

Aukcja bez gwarancji BAZARU bezpłatnie  
Aukcja z gwarancją BAZARU 10% dodatkowo Nabywca towaru pokrywa koszt jego dostawy przez BAZAR o ile Zbywca nie wskazał samego siebie jako ponoszącego ten koszt, prowizja potrącana jest z zapłaty przelanej na konto BAZARU
 
Uwaga! Minimalna kwota prowizji nie może być mniejsza niż 5 ZŁ
Niezbędne do opłaty prowizji dane i numery kont znajdziesz pod adresem: Kontakt

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: