Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wodniactwo/Ponton Sevylor + wiosła + pompka-NAJTANIEJ W SIECI 

Ponton Sevylor + wiosła + pompka-NAJTANIEJ W SIECI

Ilość wyświetleń: 13695 
Komentarzy: 1 
ID: 7558 
Węzeł: 5925 
Ponton Sevylor + wiosła + pompka-NAJTANIEJ W SIECI

Ponton Sevylor + wiosła + pompka-NAJTANIEJ W SIECI

ID: ROA0002153

Czas końca: 01.05.2006 18:39

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do zaoferowania ponton francuskiej firmy Sevylor (najtaniej w sieci). Nowy, oryginalnie zapakowany! Do pontonu mam także wiosła i pompkę.

W sprawie pytań proszę o kontakt:
jaskulki@orange.pl
0 508 920 152

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: