Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/ST. CROIX PREMIER PS7ML2 

ST. CROIX PREMIER PS7ML2

Ilość wyświetleń: 3729 
Komentarzy: 2 
ID: 4116 
Węzeł: 2820 
ST. CROIX PREMIER PS7ML2

ST. CROIX PREMIER PS7ML2

ID: ROA0000768

Czas końca: 02.06.2005 12:18

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 300,00 zł

Wygrał:

Andrzej Zwolski

WYCOFANA

Przedmiotem aukcji jest kij słynnej amerykańskiej firmy St.Croix - model Premier. Długość wędki to 7 stóp czyli 2,13m. Moc kija 2-5kg. Ciężar rzutowy 1/8 - 1/2oz; 3-14g. Kij ma akcję fast. Bardzo wygody dolnik jak i cała długość kija. Uzbrojony w przelotki Fuji Hialoy oraz uchwyt Fuji DPS. Znakomity kij do łowienia pstrągów, okoni itd.
Wedka jest w stanie idealnym! Uzywana byla conajwyzej ze 3 razy! Byla zakupiona w Krokusie niecale 2 miesiace temu za 450 zl plus dolaczam tube o wartosci 50 zl! Sprzedaje ja bo jest dla mnie za krotka! Oczywiscie posiada gwarancje 2 letnia! Dodatkowe informacje mozna znaleźć pod adresem:
http://sklep.rybi...owe/st_croix_premier

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (2)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: