Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Shimano Stradic Aero 4000 

Shimano Stradic Aero 4000

Ilość wyświetleń: 9048 
Komentarzy: 0 
ID: 7555 
Węzeł: 5923 
Shimano Stradic Aero 4000

Shimano Stradic Aero 4000

ID: ROA0002152

Czas końca: 10.04.2006 12:35

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do zaoferowania bodajże najlepszy model Stradic’a firmy Shimano.Model AERO Stardic 4000. Model pochodzi z najlepszych czasów firmyShimano kiedy produkowano ten sam model Stardic’a zarówno na Europęjak i Japonię oraz USA.

Późniejsze modele również całkiem udane modele FE kolejne niecosłabsze FG i ostatnie ładne i lekkie modele FA i następcy FB jużdzięki wolnemu acz słabemu posuwowi i lekkich lecz niestety już nietak mocnych przekładni są najsłabsze z serii.

Wędkarze, którzy się nieco bardziej interesują sprzętem zapewnepotwierdzą moją opinię.

Odnośnie samego modelu – Specyfikacja :Rozmiar 4000 – pojemność szpuli 0,30 – 210mWaga 339 gr.

Przełożenie 6,2:1 (idealny na bolenie)

5 łożysk kulkowych

(rączka podparta z dwóch stron)Super Stopper II

Zapasowa aluminiowa szpula

Kołowrotek był zakupiony w Polsce i jest do niego jeszcze karatgwarancyjna – przeterminowana oczywiście :) Zachowało się oczywiściepudełko komplet instrukcji i schematów.

Co najważniejsze kołowrotek jest praktycznie NOWY – był raz nad wodąw celu sprawdzenia – egzamin zdał za pierwszym razem :)
Życzę udanej licytacji!
rapa32@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: DTP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: