Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Ubiory/Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym 

Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

Ilość wyświetleń: 9053 
Komentarzy: 0 
ID: 14214 
Węzeł: 9282 
Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

ID: ROA0003542

Czas końca: 11.12.2012 22:05

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

100 % oryginalne, stan OK.Rozmiar z metki 34. Odpinane nogawki umożliwiają zamianę na szorty. Szer. Pas bez naciągania 2 x 43 cm.,( gumka po bokach), dł. 108 cm., dł. wewnętrznej nogawki 82 cm. , stan 26 cm. Wysyłka w cenie

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: