Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/rosówki 60 sztuk 

rosówki 60 sztuk

Ilość wyświetleń: 9692 
Komentarzy: 0 
ID: 15532 
Węzeł: 9344 
rosówki 60 sztuk

rosówki 60 sztuk

ID: ROA0003578

Czas końca: 30.05.2015 23:04

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam
Do sprzedania rosówki które idealnie nadają się jako przynęta wędkarska. Robaki mają po co najmniej 15 cm. Cena za sztukę to 33 grosze. Koszt takich robaków w sklepie wędkarskim wynosi około 1 zł za sztukę. Aukcja dotyczy 60 sztuk chociaż zawsze jest ich więcej w pudełku.

Paczki wysyłam od poniedziałku do środy w izotermicznych pudełkach, dzięki czemu zawsze dochodzą w dobrej kondycji (Proszę sprawdzić komentarze - wszystkie pozytywne)

Możliwość kupna każdej ilości robaków, przy większych zamówieniach rabat. W razie pytań odpowiem na wszystkie maile.

polecam

kubaorz@o2.pl

Typ: Z gwarancją BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: