Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Koguty 3 sztuki  

Koguty 3 sztuki

Ilość wyświetleń: 6795 
Komentarzy: 0 
ID: 6107 
Węzeł: 4597 
Koguty 3 sztuki

Koguty 3 sztuki

ID: ROA0001606

Czas końca: 17.12.2005 18:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Kogut - przynęta stworzona z myślą połowu sandacza przez śląskich wędkarzy. Okazała się skuteczna także przy połowie szczupaków, dużych okoni a nawet pstrągów.
Przedmiotem licytacji są trzy białe koguty na główkach 15gr, 18gr, 25gr. Zrobione z piór koguta (kapka) na kotwicach VMC. Oczko w główkach umieszczone pod kątem 45 stopni.
Koszt przesyłki 5 zł.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Blog o wszystkim maam.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: