Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Książki wękarskie-broszury 3szt. 

Książki wękarskie-broszury 3szt.

Ilość wyświetleń: 4298 
Komentarzy: 1 
ID: 4073 
Węzeł: 2787 
Książki wękarskie-broszury 3szt.

Książki wękarskie-broszury 3szt.

ID: ROA0000761

Czas końca: 15.06.2005 20:40

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 5,50 zł

Wygrał:

Maciej Sitarz

Sprzedam broszury wędkarskie;
-Szczupak; Biblioteka Wiadomości Wędkarskich-aut. Zb. Zalewski, 62str., stan bdb-(próba rozwiązywania krzyżówki w tylnej części broszury).Zacytuję kilka słów autora;"...Nie staram się też,aby była ona podręcznikiem do nauki połowu szczupaka. Jest ona adresowana do wędkarzy o większym doświadczeniu, dlatego zawiera, może nie tyle banalnych, co podstawowych wiadomości.."
-Szczupak; aut. A. Skarżyński,wyd.W.S.i T. 1990r., 39str.,stan dobry(pożółkłe strony). Autor przedstawia portret szczupaka, opisuje metody połowu, miejsca,preparowanie oraz kuchnię.
-Leszcz; aut.A. Skarżyński,wyd.W.S.i T. 1990r., 56str., stan bdb-(w środku pieczątki właściciela). Autor przedstawia nam portret leszcza, jego środowisko,metody połowu,żerowanie,sprzęt oraz kuchnię.
Cena za komplet.

Zobacz inne moje aukcje.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P. Przy cięższych i większych przesyłkach doliczam koszty materiału na opakowanie(taśma,sznurek, bąbelki) w kwocie 3zł.
Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Odbiór osobisty przez Kupującego
Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: