Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Książki wędkarskie-Ryby i przynęty. 

Książki wędkarskie-Ryby i przynęty.

Ilość wyświetleń: 7617 
Komentarzy: 0 
ID: 4071 
Węzeł: 2786 
Książki wędkarskie-Ryby i przynęty.

Książki wędkarskie-Ryby i przynęty.

ID: ROA0000759

Czas końca: 15.06.2005 20:31

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam książkę Ryby i przynęty, aut. J. Vostradowsky, wyd. P.W.R. i L. 1979r., 255str., stan książki dobry, okładka podklejona ze względu na swój wiek.
Książka omawia wszystkie ryby słodkowodne ich odmienne kształty, ubarwienie oraz przynęty, błystki, sztuczne muszki, woblery, kołowrotki
Każda ryba jest na kolorowej ilustracji wraz z objaśnieniem.

Zobacz inne moje aukcje.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P. Przy cięższych i większych przesyłkach doliczam koszty materiału na opakowanie(taśma,sznurek, bąbelki) w kwocie 3zł.

Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Odbiór osobisty przez Kupującego
Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Tu porozmawiasz na każdy temat dotyczący pięknego wędkarskiego hobby. Forum wędkarskie to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami, to także kopalnia wiedzy o tym sporcie.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: