Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/BOLEŃ - Biblioteka WW 

BOLEŃ - Biblioteka WW

Ilość wyświetleń: 4698 
Komentarzy: 0 
ID: 3538 
Węzeł: 2360 
BOLEŃ - Biblioteka WW

BOLEŃ - Biblioteka WW

ID: ROA0000628

Czas końca: 25.05.2005 12:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do sprzedania książkę z serii >Na ryby< autorstwa Zbigniewa Zalewskiego zatytułowaną Boleń. Książka ukazała się w słynnej serii Biblioteka Wiadomości Wędkarskich. Zawiera szereg opisów i porad dotyczących połowu rapy, a autorytet piszącego jest niepodważalny. Preferowana forma zapłaty to przelew na moje konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 5PLN na koszt przesyłki.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: